Архів новин
2019
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Хоровий колектив «Душа співає» - найкращий

Хоровий колектив «Душа співає» - найкращий
Наприкінці минулого року у Петрівському районному Будинку культури відбувся ІІ відкритий міжрайонний фестиваль хорового мистецтва «Битва хорів». Слід зазначити, що ці заходи проходять за підтримки та сприяння голови Петрівської райдержадміністрації Сергія Завалія, голови Петрівської районної ради Тамари Сакари та першого заступника голови РДА Тетяни Панети.
Фестиваль засвідчив, що Петрівщину населяють не тільки працьовиті, а й неймовірно талановиті люди, які люблять українську народну пісню, шанують традиції пращурів. Саме через пісню люди висловлювали власні почуття та розповідали про своє буття. Адже українська народна пісня настільки багатогранна, що знайдеться мотив і слово до кожної миті життя. Минає час, проте і сьогодні українська народна пісня лунає у кожному куточку країни. Петрівський район – не виняток. Фестиваль, який зібрав найкращі голоси, ще раз підтверджує відданість народній пісні, бажання продовжувати їй життя.
Учасників фестивалю своїм виступом привітав переможець попередньої «Битви хорів», аматорський хоровий колектив «Душа співає» Петрівської РДА та Петрівської районної ради. Склад хорового колективу досить серйозний. Учасниками співочого колективу стали навіть голова районної ради Тамара Сакара та перший заступник голови РДА Тетяна Панета. А це свідчить про те, що керівництво району не може стояти осторонь, коли лунає українська пісня та коли душа співає, й доклало чимало зусиль для перемоги у минулому році.
Аматорський хоровий колектив «Душа співає» Петрівської РДА та Петрівської райради.