Архів новин
2019
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Соціальний профспілковий квиток – вимога часу

Соціальний профспілковий квиток – вимога часу
Зовсім недавно з'явився соціальний профспілковий квиток. Одним із перших на Кіровоградщині його отримав голова обкому профспілки працівників держустанов Віктор Федотов. У чому переваги такого квитка, розповідає Віктор Федотов:DSC04117 ab3f8
Час вимагає пошуку нових форм і методів профспілкової роботи. Мотивація профспілкового членства висувається на перший план логікою розвитку спілчанського руху. Проблеми мотивації, організаційного і фінансового стану профспілок тісно взаємопов'язані. Слабкі профспілки нездатні виконувати захисні функції, надавати своїм членам профспілки адресні переваги. Сьогодні широко прижилася практика вирішення мотиваційних проблем за допомогою надання матеріальних послуг і забезпечення різних пільг для членів профспілки. Займаються цим як обком профспілки, так і райкоми, міськкоми й первинні профорганізації. Останнє опитування показало, що профкоми готові витрачати на матеріальну допомогу членам профспілки близько 80 відсотків профспілкових коштів із 70 відсотків, які залишаються у первинках. Так, обком профспілки у І півріччі 2018 року надав 69 тис. грн. матеріальної допомоги. У 2017 році цей показник був – понад 120 тис. грн. Це добре, що є така допомога, але не можна перетворювати профкоми на так звані «чорні каси».
Сьогодні з'явилася нова форма мотивації профчленства – соціальний профспілковий квиток. І це не тільки мотивація, а й широкий спектр надання послуг спілчанам. Проект квитка нового зразка розроблявся кілька років і максимально врахував досвід провідних європейських профспілок. Соціальний квиток надає його власникам чимало суттєвих преференцій та переваг. Зокрема, це щоденне заощадження коштів завдяки можливості придбання товарів і послуг зі знижкою в рамках дисконтної програми. Вона буде діяти серед партнерів Центру в мережі магазинів продуктів харчування, техніки, будматеріалів, ресторанах, аптеках, спортклубах, нотаріатах та адвокатурах, серед перевізників, станцій техобслуговування і АЗС, в автосалонах, страхових компаніях, навчальних курсах і школах.
За допомогою професійних юристів, які працюють у програмі «Адвокат-24» та «Допомога в дорозі» власник квитка почуватиметься захищеним, причому, як удома, так і під час далеких поїздок. Що стосується правової підтримки, то буде гарантовано безоплатний виїзд адвоката на місце події в разі реальної загрози життю, здоров'ю, свободі, майну члена профспілки або членів його сім'ї.
Багатьох зацікавить і послуга «Лікар онлайн», що дає можливість отримання по гарячій лінії безплатної консультації лікаря-терапевта. Акцентовано увагу на запровадженні програм медичного соціального страхування, зокрема страхового відшкодування на амбулаторно-поліклінічну допомогу, денний стаціонар, малі хірургічні операції, невідкладну стоматологічну допомогу, пологи.
Захищеність спілчан та розширення спектру послуг відтепер залежить від оперативності роботи профспілкових лідерів усіх рівнів, інформування членів профспілок.
Найближчим часом Центр соціальних послуг планує запровадити соціальний профквиток із можливостями платіжної картки. Квиток підтверджує право на отримання усіх послуг, передбачених договором між Центром соціальних послуг та профспілковою організацією.