Архів новин
2019
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Світла пам’ять

Світла пам'ять
Неочікувано й передчасно згасла зірка Бєлана Віталія Афанасійовича, екс-голови обкому профспілки працівників автомобільного та сільгоспмашинобудування. Важко повірити в те, що ця світла людина більше не переступить поріг профспілкового дому, не скаже жартівливе слово, не усміхнеться, не обговорить з колегами профспілкові та політичні події. Ця холодна частка «не» назавжди зупинила її серце.фото майстри 5603d
Він завжди був у центрі уваги, мав свою точку зору і міг її відстоювати, був центровою фігурою на підприємствах сільгоспмашинобудування, завжди знаходив порозуміння із роботодавцями, дипломатично втілював профспілкову лінію в життя. Профспілкова робота – то була його доля. У нього завжди було багато ідей, задумів, які несли профспілкове навантаження, спрямовувалися на поліпшення умов та безпеки праці працівників провідних підприємств машинобудування.
Віталій Афанасійович пройшов непростий, але цікавий шлях – від токаря заводу «Червона зірка» до профспілкового діяча з великої літери, широкого регіонального діапазону. І скрізь, де б він не працював – інженером з експлуатації інструменту, технічним інспектором праці, секретарем обкому профспілки, головою – скрізь залишав свій, бєлановський почерк. Був напрочуд відповідальним, обов'язковим, прискіпливим працівником, добрим організатором, толерантним співрозмовником.
Звісно, вершиною його профспілкової роботи був обком профспілки, який він очолював не один десяток років. Під його безпосереднім керівництвом у профспілкових організаціях нових відтінків набула організаційно-масова, культурно-виховна та спортивна робота. Багато уваги приділяв підбору і навчанню профспілкових кадрів, обміну досвідом роботи профспілкових лідерів, пошуку нових форм роботи. Ніколи не зупинявся на досягнутому, розширював свій кругозір, умів рухатися на крок уперед, передбачати, відчувати пульс життя галузі.
Його плідний внесок у справу був високо оцінений численними відзнаками і нагородами. Та найвища нагорода Віталія Бєлана – це повага і авторитет у колег, голів первинних профспілкових організацій, роботодавців, усіх, з ким його зводила доля.
Він любив життя, умів радіти кожному новому дню... І раптом ниточка життя різко обірвалася. Змиритися із втратою шанованої людини, надійного товариша дуже важко. Смуток огорнув серця його рідних, близьких, знайомих, колег. Хай земля буде вам, Віталію Афанасійовичу, пухом, а небеса - вічним прихистком. Пам'ять про вас житиме довго-довго.
Федерація профспілок області