Архів новин
2021
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

АКТУАЛЬНИЙ КОМЕНТАР

АКТУАЛЬНИЙ КОМЕНТАР
Голова Правління Фонду соцстрахування Володимир Саєнко: «Якщо звернення профспілок про відхилення ВР законопроекту буде проігноровано, профспілкова сторона не матиме іншого виходу , як зупинити свою участь у роботі правління Фонду».
Голова Правління Фонду соціального страхування України, заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко на сторінці у Facebook прокоментував ситуацію навколо Фонду^ «У зв'язку з неконструктивними діями Міністерства соціальної політики України, Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, внесенням законопроекту, яким повністю ліквідується тристоронній діалог в правлінні Фондом соціального страхування України, 4 листопада на засіданні Спільного представницького органу профспілок України було розглянуто заяву про вихід профспілкової сторони з органів правління Фонду. Такий крок дасть можливість контролювати усі дії влади стосовно змін у системі соціального страхування населення і озвучувати громадськості їх ефективність та справжні наслідки.

Я , як Голова правління Фонду соціального страхування України заявляю, що в ситуації, яка склалася, відповідальність за неминучі наслідки лягає на Уряд та ВР України. Чи є сенс профспілковій стороні приймати участь в правлінні Фонду та нести відповідальність за рішення, прийняті однією стороною без урахування пропозицій інших сторін? Якщо звернення профспілок про відхилення ВР законопроекту буде проігноровано, профспілкова сторона не матиме іншого виходу ,як зупинити свою участь у роботі правління Фонду».

Прес-центр ФПУ