Архів новин
2022
Серпень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Шановні кооператори Кіровоградщини! Шановні спілчани!

Шановні кооператори Кіровоградщини! Шановні спілчани!index f0e19
Щиро вітаємо Вас із професійним святом –
Міжнародним днем кооперації!
Сьогодні діяльність кооператорів вносить вагомий вклад в організацію торговельного обслуговування сільського населення, сприяє впровадженню економічних та соціальних реформ, розвиткові підприємницької ініціативи, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, у цілому створює умови для підвищення добробуту споживачів.
На шляху свого історичного розвитку кооперація пройшла періоди піднесення, спаду, розквіту та різноманітних випробувань на життєздатність. Завдяки невтомній праці багатьох поколінь споживчій кооперації області створена значна матеріально-технічна база, що стала важливою складовою частиною соціальної інфраструктури села.
Цьогоріч свято відзначається у суворих випробуваннях воєнного часу. Але і в цей непростий для країни період облспоживспілка довела свою відданість справі та Україні, – надаючи усіляку допомогу її Збройним силам і територіальній обороні.
Особливі, теплі вітання надсилаємо обкому профспілки працівників споживчої кооперації, який непохитно стоїть на захисті прав спілчан, тобто кожного працівника системи.
Прийміть нашу глибоку вдячність за наполегливу працю та відданість системі споживкооперації. Щастя вам, здоров'я, благополуччя, фінансової стабільності й упевненості у завтрашньому дні! Миру і злагоди – у кожну домівку та у всю Україну!
З повагою
Голова ФПО          Максим Баланенко