Архів новин
2022
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «МИ МАЄМО ОДНОДУМЦІВ"

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «МИ МАЄМО ОДНОДУМЦІВ ТА ЙДЕМО РАЗОМ У ОДНОМУ НАПРЯМКУ, НАДАЮЧИ ДОПОМОГУ ЛЮДЯМ»

5 серпня 2022 року у Будинку профспілок у Києві відбулась робоча зустріч членів Гуманітарного штабу ФПУ з представниками благодійної організації Corus International (США), яка із самого початку повномасштабної війни росії проти України співпрацює з ФПУ, допомагаючи постраждалим від бойових дій українцям та внутрішньо переміщеним особам.
Практичними справами і допомогою у співпраці з ФПУ наші американські партнери домоглися вирішення цілої низки питань щодо організації перебування та забезпечення в профспілкових оздоровницях внутрішньо переміщених осіб, наших співвітчизників, які вимушено покинули свої домівки, або лишилися без даху над головою через зухвалу агресію рф проти нашої держави.
Підсумки вже проведеної роботи оцінили Голова ФПУ Григорій Осовий та куратор проекту від сторони американських партнерів Тамара Шукакідзе-Демурія. Розмова вийшла змістовною та конструктивною, адже, спільно вдалося надати необхідну допомогу тим, хто найбільше її потребує дітям, інвалідам, жінкам, особам похилого віку. Люди приїздять до профспілкових санаторіїв, тікаючи від бандитської навали, а профспілки, як було зазначено під час наради, через жахливі обставини, викликані війною, опанували ще один напрямок такої необхідної в наш час діяльності, як благодійна допомога людям.
Цю роботу вирішено продовжити.
Як влучно сказав Григорій Осовий, на фоні усіх тих проблем, які на сьогодні переживає Україна, такі відносини, як у нас, є визначальними. Вони надихають та дають помітні результати, корисні для людей. - Нас тішить те, що ми маємо однодумців та йдемо разом у одному напрямку, надаючи допомогу людям, - наголосив профспілковий лідер.


Під час обміну думками було відзначено, що співпраця ФПУ і Corus International вдосконалюється та набуває нових форм, зокрема, розроблено опитувальник з метою встановлення осіб, які найбільше потребують допомоги. Профспілки спільно з небайдужими людьми та донорськими організаціями готові й надалі її надавати, але тут потрібна і допомога від державних структур. Тому було висловлено ініціативу щодо необхідності розробки спільно із соціальними партнерами профспілок законопроекту, яким би надавались преференції для профспілкових об'єктів, де проводиться благодійна робота, яку ведуть профспілки, рятуючи українців від наслідків жахливої війни, що зруйнувала мільйони людських доль.

Пресцентр ФПУ

Детальніше:

https://www.fpsu.org.ua/256-holovna-novyna/22905-grigorij-osovij-mi-maemo-odnodumtsiv-ta-jdemo-razom-u-odnomu-napryamku-nadayuchi-dopomogu-lyudyam.html