Вітання – Однобочко
Вітання – Однобочко
Шановна Вікторіє Вікторівно!
Щиро вітаємо Вас із Днем народження!
Упродовж багатьох років Ви добросовісно працюєте на почесній профспілковій посаді, тримаєте руку на пульсі життя медичної галузі, уміло вибудовуєте партнерські стосунки з владою та роботодавцями, виборюючи гарантії для спілчан. Ви – справжній профспілковий лідер: активний, творчий, креативний та цілеспрямований. За роки діяльності Ви, безперечно, заслужили повагу і авторитет серед колег та спілчан. А ще викликає захоплення Ваша активна волонтерська діяльність, до якої Ви залучили обласну організацію профспілки медиків.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, фізичних і моральних сил, безмежного щастя, стабільного достатку, професійних успіхів та родинного добробуту! Гарного настрою Вам, оптимізму, віри у краще майбутнє, а обласній організації профспілки працівників охорони здоров'я, яку Ви очолюєте, та усій галузі - процвітання! Хай Вам таланить у всіх починаннях і справах, рідні та близькі дарують турботу й увагу, а кожен новий день приносить натхнення та упевненість у собі!
Миру та злагоди Вам та нашому дому -Україні!
З повагою
від імені Президії ФПО
Голова Федерації профспілок області Оксана ТЕРЛЕЦЬКА






