Архів новин
2022
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Потреба у вмілих руках завжди буде

Потреба у вмілих руках завжди буде
Що важливо для нашого навчального закладу? Не тільки дати професійну освіту - теорію, а й добрі практичні навички, які стануть для випускників перепусткою у життя. Наші учні вже під час практики демонструють свої фахові знання і їм пропонують робочі місця.
Вже кілька років Кіровоградське профтехучилище №8 співпрацює з ТОВ «Арталекс» (директор О.С. Сипливець), тому ми спокійні за проходження учнями виробничої практики і подальше працевлаштування. Більше того, підприємство допомагає училищу будівельними матеріалами, які необхідні для потреб виробничого навчання та на виконання ремонтних робіт на об'єктах закладу. Ця співпраця свідчить про високу громадянську позицію керівництва ПП «Арталекс», його розуміння, що без підтримки будівельної галузі, освіти, зокрема професійної, не може бути створено клас висококваліфікованих робітників, які зможуть забезпечити майбутнє країни.
Можемо похвалитися: наші учні торік брали участь у реконструкції знакових будов – гуртожитку для переселенців з Донбасу та дитячого садка у Новгородці (роботи проводило ТОВ «Арталекс»). Цікаво, що гуртожиток був збудований у 60-х роках минулого століття і належав Новгородківському ПТУ №36. Потім потреба в ньому відпала і приміщення з роками занепало. Зараз це абсолютно нове приміщення, з окремим опаленням, сучасним плануванням і оздобленням кімнат, новим дахом, металопластиковими вікнами. Залишилися деякі штрихи і новосели зможуть заселитися. А дитячий садок вже функціонує. Його теж відремонтовано з використанням сучасних будівельних матеріалів і технологій, відновлено водопостачання, змонтовано окрему газову котельню, створено дитячий майданчик. Приємно, що у цій красі є внесок наших учнів. І яким би не було складним життям, потреба у вмілих руках будівельників не відпаде.
Г. Герус,
голова профкому ДНЗ «Профтехучилище №8»