Архів новин
2019
Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Президія ФПО - про підсумки оздоровлення й відпочинку дітей влітку 2016 року

Президія ФПО - про підсумки оздоровлення й відпочинку дітей влітку 2016 року

Виконуючи статутні завдання щодо оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року членські організації ФПО провели відповідну роботу по організації та проведенні оздоровчої кампанії.
В основу цієї важливої роботи було покладено Всеукраїнський огляд роботи профспілок і трудящих колективів на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей в період літніх канікул.
В 2016 році в області працювало 6 позаміських оздоровчих таборів різних форм власності, у тому числі 1 за організаційною та фінансовою участю профспілок.
Також були використані стаціонарні табори за межами області.
Всього у 2016 році було оздоровлено 2617 дітей, що є вище показника попереднього року.
Як і в попередні роки, особлива увага приділялася оздоровленню та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Організаціями профспілок області у звітному році із загальної кількості оздоровлених дітей оздоровлено 295 дітей соціально незахищених категорій та дітей учасників АТО.
Щорічно організації профспілок розширюють мережу оздоровлення дітей. В практику увійшло оздоровлювати дітей за межами нашого регіону: в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях. В 2016 році за межами області оздоровлено 590 дитину.
Позитивних результатів в оздоровленні дітей досягли обласні організації профспілок працівників лісового господарства (голова Токарчук В.М.), освіти і науки (голова Скалько С.Л.), енергетики та електротехнічної промисловості (голова Липко Л.М.) та первинні профспілкові організації ПАТ «Ельворті» (голова Моторний В.Г.), ПАТ «Гідросила» (голова Олійник С.Є.), ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат» (голова Фомін О.М.), Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд (голова Багнюк З.Б.), ПАТ НВП «Радій» (голова Ліпкіна Т.Г.) та ДП «Кіровоградстандартметрологія» (голова Солом'янчук Т.П.).
В звітному періоді членські організації ФПО доклали максимум зусиль для залучення коштів на оздоровлення. Загалом за рахунок усіх джерел фінансування залучено до оздоровлення та відпочинку дітей Кіровоградської області кошти у сумі 6077,87 тис. грн.
Через систему колективних договорів на оздоровлення дітей щорічно виділяються кошти від роботодавців. У поточному році – це 2128,25 тис. грн., що на 1356,75 тис. грн. більше, ніж у минулому році.
На жаль, у 2016 році спостерігалося збільшення чисельності дітей, оздоровлення яких здійснювалося 14 днів – 2051 чол. у зв'язку з відсутністю фінансування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, зростання вартості путівок та високої батьківською доплатою.
Активно використовувались для оздоровлення дітей не тільки дитячі оздоровчі заклади, а й відомчі бази відпочинку підприємств і організацій області.
Порушень під час літньої кампанії в оздоровчих таборах зареєстровано не було.
Хід оздоровчої кампанії постійно висвітлювався в засобах масової інформації, розглядався на засіданнях колегіальних органів профспілок.

Голова ФПО М. Баланенко