Архів новин
2019
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Скарга до прокуратури про порушення трудових прав

Зразок скарги до прокуратури про порушення трудових прав:

 

Прокуророві ___________ району

 

______________________ області

 

_____________________________

 

ПІБ

 

Від кого _____________________

 

ПІБ

 

_____________________________

 

мешкає: адреса

 

СКАРГА

Про порушення трудових прав

Коротке викладення обставин відносно порушення Вашого права у довільній формі

 

Я, _________________________________ (ПІБ), працював на ____________________(назва підприємства) на посаді ______________________.

 

Далі факти, які свідчать про порушення Ваших прав. Якщо Вам відомі норми КЗпП, які порушуються чи було порушені відносно Вас з боку роботодавця, бажано їх вказати.

 

Загальні посилання на законодавство бажано включити до скарги:

Відповідно до ст. 43 Конституції України (далі – КУ) кожен має право на працю, на належні умови працю, на заробітну плату не нижче, ніж це встановлено законом. Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення. Право на своєчасне отримання винагороди за працю захищається законом.

 

Відповідно до п. 2 ст. 4 ЗУ «Про прокуратуру» обов’язком прокурорського нагляду за дотриманням законів є захист від неправомірних дій, гарантованих КУ, іншими законами України та міжнародно - правовими актами соціально-економічних, політичних, особистих прав та свобод людини і громадянина.

 

Прошу прокуратуру роздивитися мою скаргу, викладені в ній обставини та вжити необхідних заходів з метою припинення порушень КУ та законодавства України з боку посадових осіб назва підприємства.

 

 

Дата ПІБ та підпис